Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Rejestrator DVR

Strona główna  »  Artykuły  »  Rejestrator DVR


Rejestrator DVR Rejestrator DVR CPD507 został wyposażony w kilka opcji przeszukiwania archiwum między innymi za pomocą ostatniego zapisu, z detekcji ruchu, oraz według dat.
Rejestrator DVR CPD507 został wyposażony w kilka opcji przeszukiwania archiwum między innymi za pomocą ostatniego zapisu, z detekcji ruchu, oraz według dat. Rejestrator DVR posiada zoom cyfrowy. Urządzenie zostało wyposażone w kilka dodatkowych funkcji: przelot oraz opcja VGA, zabezpieczenie hasłem, znak wodny, zdalne sterowanie, blokada klawiatury, sterowanie obrotnicami. Rejestrator DVR CPD 507 Rejestrator cyfrowy na 16 kamer, posiadający możliwość nagrywania z czterech kanałów audio. Rejestrator DVR działa w pełnym triplexie - można jednocześnie przeglądać archiwa, prowadzić bieżący podgląd oraz rejestrację. Ułatwiane jest to dzięki opcji okienek PIP(obraz w obrazie). Archiwizacja odbywa się z szybkością do 400 kl/sec w zależności od użytej rozdzielczości obrazu. Rejestrator wykorzystuje format kompresji MPEG4, nie ma, więc żadnych problemów, aby przeglądać archiwa na komputerze. Można w nim zainstalować do 2 dysków 400 GB istnieje także opcja podłączenia zewnętrznej macierzy dyskowej.
Urządzenie to zostało także wyposażone w wyjście, USB można, zatem zgrywać interesujące nas fragmenty na pamięć zewnętrzną “PenDrive” lub bezpośrednio podłączyć do komputera i skopiować na dysk. Potem odtwarzać pliki za pomocą dołączonego programu Video ServerE.
Archiwizacja może odbywać się w kilku różnych trybach:
• ciągły, nagrywa cały czas, w wypadku braku miejsca nadpisuje stare nagrania
• ręczny nagrywa gdy włączymy
• alarmowy, nagrywa gdy zostanie aktywowany przez czujniki
• kalendarz, możliwe jest ustawienie dokładnego harmonogramu nagrywania
• detekcja ruchu, gdy w obrębie kamer zostanie zarejestrowany ruch, posiada także funkcję pre-alarmu(nagrywa tuż przez wykryciem ruchu)
Rejestrator DVR CPD 507 umożliwia podłączenie do sieci LAN. Można za jej pomocą oglądać archiwa prowadzić podgląd oraz sterować ustawieniami rejestratora. Istnieje także opcja tak, aby jakość rejestrowanego lokalnie obrazu była wyższa od jakości obrazu przysyłanego przez internet. Sprawdza się to szczególnie wtedy, gdy mamy wolne łącze. Dodatkowo CPD507 Obsługuje również DDNS, dlatego może współpracować z zmiennymi adresami IP. Dostęp poprzez sieć realizowany jest poprze specjalne oprogramowanie dostępne na płycie CD dostarczonej wraz z rejestratorem.